MAX RUN 2022


02.10.2022 - 02.10.2022

Bežme spolu pre Zsóku, ktorá behať nemôže!

Zábavno-obchodné centrum MAX ťa srdečne pozýva na šiesty ročných charitatívneho behu MAX RUN, ktorý sa tento rok uskutoční pre krásne 9ročné dievčatko – Zsóku, ktorá je od svojho narodenia pripútaná na invalidnom vozíku.

Dievčatko sa narodilo so svojím bratčekom – dvojčaťom a už v štyroch týždňov života oznámili rodičom krutú správu, že utrpela poškodenie mozgu a má svalovú dystrofiu horných aj dolných končatín. Do svojich piatich rôčkov absolvovala malá Zsóka až šesť operácii očí a dodnes má problémy so zrakom a nosí silné dioptrické okuliare. Minulý rok si prešla veľmi náročnou operáciou vykĺbeného bedra po ktorej sa dlho a bolestivo zotavovala. Dievčatku pomáhajú pravidelné rehabilitácie a kvôli svojej diagnóze potrebuje vždy špeciálne pomôcky, ktoré sú však pre rodinu finančne dosť náročné. 

Napriek svojmu neľahkému osudu je Zsóka krásne a vysmiate dievčatko plné elánu a radosti zo života.

Príď si zabehnúť a pomôž tým Zsóke, aby mohla viesť polnohodnotnejší život.

Nemusíš byť nadaný bežec, ani hviezda telocvične - stačí, že máš srdce na správnom mieste :)

Pred dvoma rokmi sme pomohli Kevinovi, pre ktorého prišlo behať  až 321 bežcov a vyzbierala sa suma 2570€.

Dúfame, že po dvojročnej prestávke bude tento ročník ešte úspešnejší!

Dôležité informácie:

Termín behu: 2.OKTÓBER 2022

Štartovné : 6€

Trať:

120 m detská trasa,

2,5 a 5km – hlavná trasa

Registrácia na mieste : od 08.00

Štart:   10:00

Pre malých i veľkých bežcov máme pripravené občerstvenie, pitný režim, štartovacie balíčky aj medaile. Nebude chýbať sprievodný program, maľovanie na tvár a bohatá tombola pre deti aj dospelých, ktorá sa uskutoční po ukončení behu.

Bežme spoločne pre Zsóku, ktorá behať nemôže a okrem dobrého pocitu z pohybu si doprajme aj dobrý pocit, že sme niekomu pomohli????


Tešíme sa aj na teba 2.októbra
 

 

MAX...bližšie k Vám..