Lee Cooper


Od roku 1908 je Lee Cooper "ľudovou značkou" vo svete módy a najmä vo svete autentického denimu. Britská spoločnosť bola založená v East End of London od Morrisa Coopera a dokázala byť globálnym priekopníkom neformálneho oblečenia, perfektným pre každodenné aktivity a priekopníkom klasického, autentického denimu, ktorý sa identifikuje s Lee Cooperom už viac ako 100 rokov.

Kolekcia sa zameriava na tých, ktorí sa rozhodnú nosiť modely tejto značky, aby vyjadrili svoju osobnosť, cítili sa dobre a odvážili sa byť iní ako ostatní.

Lee Cooper jar leto 2019

Tak ako tetovania predstavujú symboly kmeňa, ktorého sme súčasťou, rovnako si vyberáme aj oblečenie a zaraďujeme ho do nášho života, nech hovorí za nás. Ešte viac ako by sme si predstavovali. 

A dnes, v čase, keď sme skôr občanmi sveta, prichádza Lee Cooper s vyhlásením #LondonEverywhere/#LondýnVšade a to sa nevzťahuje na expanziu značky, ale prirodzene na Vaše cesty, na ktorých máte na sebe Vaše obľúbené oblečenie a nechávate ho hovoriť za Vás v ešte neznámych jazykoch.

Počnúc rokom 1908, keď značka East London vyrábala džínsové kusy, oblečenie pre britských pracovníkov, je Lee Cooper symbolický pre svoju  autentickú džínsovinu.

Kolekcia Jar Leto 2019 nesie podpis tohto odkazu s vyhláseniami o pôvodných džínsoch Lee Cooper, dokonalo vyvinuté džínsy pre všetky potreby a siluety #OurDenimFitsAll/#NášDenimSedíKaždému #LondonIsInOurJeans/#LondýnJeVNašichDžínsoch

DÁMSKA KOLEKCIA  

Denim je univerzálny jazyk a červený štítok je už #everywhere/#všade

#LondonIsInOurJeans/#LondýnJeVNašichDžínsoch aj v tejto sezóne, keď náš sortiment denimu sa značne rozširuje. Na jednej strane máme na sebe už klasické džínsy Lee Cooper v rôznych odtieňoch a strihoch (od straight, skinny a boyfriend) až po tenké džínsové šaty, s nenápadnou výšivkou pre väčší šmrnc.

Nezastavujme sa však! Lee Cooper kolekcia Jar Leto 2019 získala nové, naozaj veľkolepé džínsové prvky: sukne so sponami pre vyjadrenie outfitu a dobre tvarované sarafany, ktoré sa nosia vo všestrannom oblečení - s tričkom značky Lee Cooper       s logom značky, košeľu alebo rolák s logom značky. Džínsové overaly Vám prinesú extra štylistickú výzvu. Instastory!

Prechod z jari do leta sa vykonáva zmenou textúr, od hrubých po tenké a od uni materiálov až po kvetinové potlače. Tá sa nachádza na ľahkých šatách, elegantných blúzkach, ale aj na plavkách.

#Everywhere/#Všade sa prekladá „všade“ - s Vami kedykoľvek počas dňa - so spodným prádlom Lee Cooper (podprsenky, tielka, nohavičky) a tiež plavky, prvky, ktoré v tejto sezóne získali nový vzhľad.

PÁNSKA KOLEKCIA

Minimalizmus je žiadaný v pánskom šatníku. Obzvlášť ním! Pokiaľ existuje túžba mať menej oblečenia, tým lepšie a opatrnejšie sa musia vyberať. Lee Cooper prináša: perfektný pár alebo pár džínsov (jeden strih straight a jeden bootcut), značkové tričká pre extra postoj, košele, ktoré lichotia siluete a dopĺňajú oblečenie.

Pre prázdninové dni pridajte polo tričká a módne tričká (s pruhovanou potlačou alebo diskrétnou potlačou), všetko skombinované s Vašimi obľúbenými džínsami.

Lee Cooper

Otváracia doba

PO-NE: 09:00-21:00 hod.

Kontaktné údaje

Lee Cooper
+421 917 206 516
http://www.leecooper.sk
724presov@gut.cz

Prebiehajúce akcie v Lee Cooper

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky

Zoznam prevázok