Timeout


Timeout je medzinárodná značka životného štýlu. Cieľom Timeout je vytvoriť cenovo dostupný životný štýl, ktorý stelesňuje jedinečnú cestu voľného ducha v Kalifornii.

Značka TIMEOUT bola založená v Kalifornii v roku 1973 skupinou mladých dizajnérov, ktorí boli odhodlaní spustiť značku, ktorá by zachytila ​​pozitívny životný štýl Kalifornie.

Sezónne kolekcie Timeout ponúkajú širokú škálu mužského, ženského oblečenia a doplnkov.

DNA Timeout je poskytovať vysokokvalitné produkty za dostupné ceny pre všetkých.

Vyrábame oblečenie pre ľudí, ktorí vyžadujú krátkodobé bežné nosenie a očakávajú najvyššiu kvalitu a prispôsobenie, ktoré ich najlepšie dopĺňa.

Kolekcia Timeout jar/leto 2019

Kolekcia Timeout jar / leto 2019 sa opäť drží svojho typického voľnočasového štýlu pre semi-formálne a neformálne príležitosti. 

Kolekcia sa delí podľa tematického zamerania na "Preppy" (semi-formálna časť), "Nature" (voľnočasová časť) a "Denim" (urban štýl najviac prepojený s denimom). 

"Preppy" časť je inšpirovaná športovo-elegantným klasickým štýlom ako v strihoch, tak i vo farbách. 

Dámska "preppy" využíva klasickú škálu námorníckej modrej, červenej a bielej, a        k tomu pridáva výraznú žltú v kombinácii s tmavo modrými odtieňmi. 

Inšpiruje sa ako klasickou preppy módou, tak aj témou "nautical" v ležérnom a ľahko zasnenom štýle námorníkov pozorujúcich na nočnej oblohe hviezdy a súhvezdia. Okrem námornej inšpirácie v detailoch a potlačiach, tu nájdeme aj motív hviezd a hviezdneho neba. 

Nechýbajú klasické saká, ľahké parky, elegantné nylonové prešívané bundy, výborne padnúce slim fit košele, široké "námornícke" nohavice a motív pruhov na tričkách a mikinách. Nájdeme tu, pre značku typické, ručne kreslené výtlačky, nápadité celoplošné výtlačky alebo inovatívne nápady aplikácií. 

Pánska "preppy" pracuje taktiež prevažne s klasickými strihmi a farbami.

Kolekcia obsahuje klasické košele a polokošele, jarné a letné saká, ľahké svetre a parky. Je ideálna pre mužov, ktorí chcú vyzerať dobre aj počas svojho voľného času a voľnočasových aktivít. 

Kolekcia používa odtiene tmavo modrej, modrej, so škálou šedých melanžov, odtiene červenej prechádzajúcich s letom do vyšisovanej ružovej, a to všetko doplnené bielou. Rovnako ako dámska kolekcia je aj pánska preppy časť doplnená  o "slnečnú" žltú. 

"Nature" kolekcia tradične využíva prírodné odtiene a materiály, komfortné strihy   so zameraním na pohodlie vo voľnom čase. 

Dámska kolekcia pracuje so širokou škálou vzorov, od kvetín až po abstraktné celoplošné výtlačky. Kombinuje ľahké, prírodné, romantické farby a strihy ... voľné blúzky, košele a tuniky, šaty všetkých strihov a dĺžok, pohodlné voľné strihy nohavíc ... to všetko      v odtieňoch bielej, krémovej, zelenej a ružovej s ďalšími akcentmi jarných a letných farieb.      V tejto línii nájdete prevažne bavlnené materiály, viskózu a ľan. 

Pánska voľnočasová časť kolekcie kombinuje modré odtiene s machovou zelenou, ktoré s letom prechádzajú do odtieňov vyšúchaného mentolu. Modré tóny na košeliach, mikinách a tričkách získavajú s letom tiež viac opraný vzhľad a navodzujú atmosféru oceánu, piesku a slnka. Ľanové saká v prírodných odtieňoch doplnia ležérne ľanové alebo bavlnené košele, letný outfit poskladáte z originálnych bavlnených tričiek a širokého výberu bermúd.

"Denim kolekcia" je tradične najviac prepojená s denimovými artiklami a odráža súčasné trendy ich spracovania. 

Dámska časť kolekcie používa celú paletu strihov, tkanín a úprav, od základných slim fit jeans až po sofistikované letné štýly tenclových šiat alebo nohavíc doplnených čipkou alebo výšivkami. 

Vo výbere jeans strihov nájdete ako slim fit klasiku so znížených pasom, tak aj modely so zvýšeným pásom, komfortné "boyfriend" strihy, rovné nohavice alebo naopak upnuté presne na telo. Letná časť denimu zahŕňa aj vzdušný a komfortný tencel, denimové sukne, bermudy a šortky. 

Ako dámska, tak aj pánska časť hojne využíva denimový vzhľad na pletáži, indigo farby a vyšisované efekty. 

Páni nájdu v kolekcii Timeout ako klasiku rovných strihov, tak i trendový slim fit. To všetko v rôznych odtieňoch, od tmavých až po bledomodré vyšisované tóny, v rôznych dĺžkach, od dlhých nohavíc cez capri až po bermudy.

Timeout

Otváracia doba

PO-NE: 09:00-21:00 hod.

Kontaktné údaje

Timeout
+421 917 206 516
http://www.time-out.to
724presov@gut.cz

Prebiehajúce akcie v Timeout

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky

Zoznam prevázok