KVL by Kenvelo


KVL by Kenvelo je medzinárodná značka s najrýchlejším rozšírením všetkých športových značiek vo východnej Európe. Jej história sa začala v roku 1989 v Prahe.

Stratégia značky je neustále sa meniť a preto sa v obchodoch KVL by Kenvelo takmer každý deň objavuje nový tovar.

 

KVL by KENVELO: jar leto 2020

Sme si istí, že ste si už vyrobili svoj dovolenkový plánovač, rezervovali vstupenky a už viete, ktorý festival navštívite.

Kolekcia KVL od KENVELO Vám prinesie dovolenkové oblečenie, to, ktoré budete nosiť každy deň, v tejto sezóne a aj ako oblečenie na festival. Navrhujeme aby ste si v šatníku vytvorili priestor pre kľúčové kúsky tejto jari. 

D Á M S K A   K O L E K C I A  

Kolekcia jar leto KVL od KENVELO 2020 prináša kombinovanie nekombinovateľného, mix starostlivo skonštruovanými vzormi, ktoré môžu byť úspešne zaradené do neformálnych outfitov. Štýl, ktorý KVL od KENVELO navrhuje, aj v tejto sezóne, je príložitostne zakotvený v trendoch sezóny: kvetinové vzory, denim, viacfarebné pruhy a výrazné farby.

Prechod z hrubých na tenké kúsky sa uskutočňuje cez svetlé bundy vo viacerých farbách alebo eco-friendly kožené bundy, tenké svetre, vesty, všetko na počesť jari. 

Svoje miesto si získajú aj svetlé džínsy a tričká, ktoré volajú po akcii v horúce letné dni. 

Dni sa predlžujú a vkusné príložitostné outfity na voľný čas by mali byť vhodné do kancelárie/školy, ako aj na večerné stretnutia s priateľmi. Preto máme blúzky v námorníckom štýle s bielo modrými pruhmi, tenké denim šaty, ľahké košele kombinované s dokonalými džinsami, všetko v elegantnom štýle bez námahy.

Športové šaty sa stávajú kľúčovými kúskami tejto kolekcie a my len musíme premýšľať o tom, či ich budeme nosiť s teniskami, ľahkou obuvou alebo sandálmi.  

Tému dovolenky ilustrujú prevladajúce morské farby: veľa bielej, modrá v rôznych odtieňoch, akcent červenej. 

Kľúčové kúsky sú výstižné svojim voľným vzhľadom a dojmom: tričká s potlačou, denim šaty, super pohodlné nohavice.  

Festivalový vzhľad sa ľahko dosiahne zmiešaním maxi sukien s kvetinovou potlačou s voľnými tričkami, s denim alebo eko koženými bundami. Nezabudnite na vrkoče, maxi doplnky s kvetinovým akcentom. 

Centrom kolekcie KVL od KENVELO je denimová línia s niekoľkými odtieňmi modrej, pripomínajúcimi more. 

Džínsy KVL od KENVELO, ktoré boli vytorené pre všetky typy postáv, prispievajú k ich tvarovaniu, tkanina a strih dodávajú postave požadovanú voľnosť.  

P Á N S K A   K O L E K C I A

Predstavujeme pánsku letnú kolekciu, s ktorou prichádza pocit slobody pre našu myseľ, ľahkosť pohybu, ktorú môžete skutočne cítiť. 

KVL od KENVELO Vás vyzýva, aby ste si vytvorili priestor vo svojom šatníku pre uvoľnený štýl a udržovali ho po celý rok. 

Kolekcia KVL od KENVELO prichádza s dvomi návrhmi v dvoch štýloch. 

Na jednej strane máme džínsy s perfektným strihom, ktoré zapadajú do dynamického životného štýlu, kombinované košeľami s dlhými rukávmi, diskrétna potlač odstráni  každodenný klasický kancelársky outfit. 

Potom na druhej strane máme nohavice s rôznymi vzormi v rôznych farbách, v kombinácii s tričkami s logom KVL alebo s vytlačenou správou, s vhodnými mikinami  so zipsom. 

Tenké bundy v rôznych odtieňoch sú hviezdami v prvej časti tejto sezóny, doplnia nohavice/košele. Pre ľahší štýl pridajte pletený sveter v ľahkej textúre.

Elegantné nohavice dostupné v novej kolekcii KVL od KENVELO sa musia tiež stať kľúčovou súčasťou pánskych šatníkov. Navrhujeme ich ako možnosť v situáciách, v ktorých sú vaše obľúbené džínsy nevhodné. Ak ich zľadíte a skombinujete s dobrým párom tenisiek, môžu sa stať hlavnou zložkou úspešného outfitu.  

KVL by Kenvelo

Otváracia doba

PO-NE: 09:00 - 21:00 hod.

Kontaktné údaje

KVL by Kenvelo
+421 917 206 516
http://www.kvldenim.com
724presov@gut.cz

Prebiehajúce akcie v KVL by Kenvelo

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky