MEDICINE


V Prešove sme pre Vás otvorili úplne prvú prevádzku na Slovensku. Originálne, individuálne a elektrizujúce. V súlade s najnovšími trendmi a v nesúlade s každodennou rutinou. Výnimočné oblečenie charakteristické dizajnérskou rôznorodosťou a odviazanosťou zapracováva do svojich kolekcií jedinečnosť lokálnych štýlov a podporuje mladých autorov, ktorí vytvárajú niekoľko limitovaných kolekcií za sezónu.

Kolekcie Medicine ponúkajú vysoko kvalitnú módu pre ženy aj mužov. Často bývajú označené ako originálne či výstredné. Modely Medicine sú ideálne pre individualistov, ktorí ocenia jedinečné riešenia. Dizajnérsky tím značky pozostáva  väčšinou z mladých ľudí, ktorí majú zmysel pre moderný štýl a vynikajúci prehľad v aktuálnych módnych trendoch.

Značkové oblečenie Medicine sa obzvlášť dobre overí milovníkom mestskej módy. Poskytuje skvelý módny a pritom pohodlný pocit pri nosení, zamilujú si ho aktívni ľudia, aj každý, kto chce dobre vyzerať nech už je kdekoľvek. Medicine je značka plná nápadov a originality a zároveň poskytovateľom pohodlia a vysokej kvality.

Naše predajne
Dizajnový koncept predajní Medicine bol navrhnutý s veľkou starostlivosťou a vytvorený v súlade s celosvetovými trendmi. Unikátny charakter je podčiarknutý prvkami interiérového dizajnu v inšpiratívnom štýle „vintage". Vysoko kvalitné prírodné materiály kladú dôraz na autentickosť a jedinečnosť značky Medicine.

Výmena a vrátenie tovaru
Tovar zakúpený v predajni MEDICINE everyday therapy je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od dátumu nákupu. Akceptujeme len nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými štítkami. V prípade ak si neviete vybrať tovar na výmenu, je možné vrátenie kúpnej ceny tovaru. Podmienkou výmeny/vrátenia tovaru je originál pokladničného dokladu. Spodnú bielizeň nie je možné vymeniť/vrátiť z hygienických dôvodov.

MEDICINE

Otváracia doba

PO-NE: 09:00 - 21:00 hod.

Kontaktné údaje

MEDICINE
+421513815809

Prebiehajúce akcie v MEDICINE

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky