PLANEO Elektro


Charakteristika ponúkaného sortimentu a predajne:  

PLANEO Elektro so svojimi predajňami po celom Slovensku ponúka svojim zákazníkom starostlivo vybraný, štandardný sortiment elektrospotrebičov a služieb, no okrem štandardného sortimentu pre svojich zákazníkov zabezpečuje aj výrobky na objednávku aby tak dokázalo uspokojiť aj náročného zákazníka a konkurovať tak ostatným elektro predajcom.  

V našom sortimente nájdete výrobky z kategórií domácich spotrebičov ako sú chladničky, vinotéky, práčky, sušičky bielizne, sporáky, vstavané spotrebiče, LCD LED televízory, domáce kiná, DVD a Blu-Ray prehrávače, rekordéry, mikrovlnné rúry, mixéry, šľahače, roboty, kuchynské váhy, vysávače, žehličky, fény, kulmy, žehličky na vlasy, holiace strojčeky, epilátory, strihače vlasov, kávovary, rýchlovarné kanvice, hriankovače, toastovače, sušičky ovocia, mlynčeky, odšťavovače, ale aj  herné konzoly a kancelársku techniku, stolné počítače, notebooky, tablety, mobilné telefóny, smartfóny a takisto aj široký výber príslušenstva k bielej, čiernej alebo IT technike. 

 

Ponúkané služby:

Veľmi dobre vieme, že ak máte byť našim spokojným zákazníkom, tak dobrú ponuku chladničiek, pračiek, umývačiek, televízorov, zabudovaných spotrebičov, kuchynských spotrebičov, vysávačov, príslušenstva a iných elektrospotrebičov je potrebné doplniť aj kvalitnými službami ako sú odvoz a dovoz spotrebičovsplátky na mierupoistenie spotrebičov,predĺženie zárukyokamžitá výmena a ďalšie.

 

Rodinná karta:

Staňte sa našim verným zákazníkom, pridajte sa do rodiny PLANEO Elektro a čerpajte výhody našej Rodinnej karty PLANEO Elektro.

 

Stručná charakteristika spoločnosti:

PLANEO Elektro je obchodnou značkou spoločnosti FAST PLUS, s.r.o. a predstavuje sieť maloobchodných predajní s elektrospotrebičmi svetových výrobcov a značiek. Spoločnosť FAST PLUS, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu ako veľkoobchod a priamy dovozca v oblasti elektrospotrebičov už od roku 1997, čím vytvára pre sieť PLANEO Elektro dostatočne stabilné a silné zázemie, tak aby mohlo byť schopné konkurovať službami, cenami a sortimentom elektrospotrebičov

PLANEO Elektro

Otváracia doba

PO-NE: 09:00-21:00 hod.

Kontaktné údaje

PLANEO Elektro
+4213219921
http://www.planeoelektro.sk
zilina@planeoelektro.sk

Prebiehajúce akcie v PLANEO Elektro

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky